הדף בטעינה נא המתינו...

חינם!!! אתר אינטרנט ואתר לסמארטפון !!!
חדש באתר
לחיפוש לחצו על הקטגוריה הרצויה, הקלידו את שם העיר ולחצו על זכוכית המגדלת.

סבתושף - כל סבתוש שף !

סבתושף"סבתושף" - ספר חיים לצד ספר מתכונים מפרגן לסבתות בגילאי 50-120, כאשר כל סבתא מציגה מצד אחד את סיפור חייה בקצרה ומצד שני את המתכון המנצח שלה. ספר "סבתושף" הראשון יוצא בימים אלה בשיתוף עיריית תל-אביב עבור סבתוש החברות במרכז על שם מיטשל ובהנהלתה של הגב' חניתה קאופמן, מנהלת המרכז.

הייחודיות של הספר הוא בנגיעה האישית בסבתות שהרגישו ביום הצילומים שפיות לכל דבר ועניין, כל אחת סיפרה את סיפור חייה וסיפור המתכון אותו היא מציגה, מי לימד אותה לבשל או לאפות אותו ומדוע בחרה דווקא בו. הסבתות צולמו במקום המוכר להן- מרכז הקשישים ע"ש מיטשל המהווה עבורן בית שני (ולעיתים אף בית ראשון), עשרות סבתות שלא בישלו ולא השתתפו בהכנת הספר הגיעו לפרגן לחברותיהן שהפכו לסלבס "סבתושף" ליום אחד.
ההתרגשות הייתה בשיאה כאשר אחת מהסבתות הביאה "קעקות", כעכים מתוקים מעירק שלפני שנים שימשו כממתק המסורתי ביום החתונה, עוד סיפרה הסבתוש שלא היו אולמות אירועים, להקות וחמש מנות אוכל, אלא רק "קעקות" סוכריות דרז'ה וראחת לקום לצדן...עוד שרה הסבתוש שירי חתונה בעירקית וכולנו נפלנו שבי בקסמיה...

מנהלי מרכזי קשישים וגמלאים, יו"ר וועדי עובדים המטפלים בגימלאים ובגימלאיות מוזמנים ליצור קשר למתנה ייחודית שאין שני לה, מתנה שתיזכר לכל החיים למשפחות ולמשתתפי המיזם.

סבתושף הינו חלק מהמיזם המצליח "סבתוש להשכרה" המציע פלטפורמה חברתית חכמה וחינמית ל"שידוך" (נטוורקינג) בין משפחות ובין סבתוש, כאשר התשלום מתקבל ישירות במלואו מהמשפחה לסבתוש, ללא פערי תיווך או גזירת קופון על כל שעת עבודה של הסבתוש. כל התנאים הסוציאליים לרבות ביטוחים, דמי נסיעות וכדומה מסוכמים ומשולמים ישירות בין המשפחה ובין הסבתוש ול"סבתוש להשכרה".
עד כה נרשמו למיזם מאות משפחות וסבתוש ויש "שידוכים" איכותיים ומוצלחים!
החל שיתוף פעולה עם עיריית ראשון לציון להטמעת קהילת סבתוש להשכרה בעיר!
תוכלו לראות את סיפורי ההצלחה של "סבתוש להשכרה" באפליקציה ובאתר!
התקשורת והטלוויזיה מפרגנות למיזם שסוחף את כל הסבתוש במדינה, שיתופי פעולה נערכים מדי יום עם לשכות תעסוקה, תכניות לנשים בגילאי 60+, מרכזי גמלאים, עיריות ועוד...