הדף בטעינה נא המתינו...

חינם!!! אתר אינטרנט ואתר לסמארטפון !!!
חדש באתר
לחיפוש לחצו על הקטגוריה הרצויה, הקלידו את שם העיר ולחצו על זכוכית המגדלת.

טיפים מנצחים לבחירת תכשיטים לסבתוש

איריס רותם
איריס רותם - טיפים מנצחים לבחירת תכשיטים לסבתוש
למבנה גוף קטן: 
מומלץ לבחור בעיצוב תכשיטים קטנים:
עגילים: צמודים...
שרשרת: אשליה שאת גבוהה יותר אז מומלץ לבחור בשרשרת ארוכה שמסתיימת מתחת לחזה אך מעל לקו המותניים. בשום אופן אל תתפתי לשרשרת גדולה וכבדה.
אצבעות כף ידך קטנות ?! טבעות רחבות או עגולות מקצרות את האצבעות. בחרי בטבעת שצורתה אליפסה, בכדי שתיצור אשליה של אצבעות ארוכות יותר. 

למבנה גוף גדול: 
תכשיט קטנטן לא יקבל את תשומת הלב לה הוא ראוי.
שרשרת ארוכה ועבה עם תליון גדול אך לא להעמיס יותר מידי.
חזה גדול ?! שימי לב שהתליון לא יעבור את תחילת חריץ החזה.
כף יד גדולה : טבעת גדולה ורחבה רצוי לזכור שאם את עונדת טבעת ענקית רצוי לענוד רק אותה
צמיד : לכי עם משהו דק, עבה מקצרת את היד ומדגישה את רוחבה. 
רוב הנשים אוהבות תכשיטים: עגילים, צמידים, שרשראות. עגילים ארוכים או כאלה עם אבנים צבעוניות-טובות. אך מומלץ להתחשב גם במבנה הפנים בבואך לבחור עגילים חדשים.

פנים מעוגלות, אובאליות או צרות וארוכות - לכל אישה מראה חיצוני שונה אשר ייחודי לה. אם תענדי תכשיט נכון - תוכלי להדגיש, ביתר קלות, מאפיינים ותכונות המחמיאות למבנה הפנים שלך, ואף לטשטש מאפיינים בעייתיים. 
מה תעשי? כדי לאבחן מהי צורת הפנים שלך, העמידי לרשותך כמה דקות ומראה. לשם התחלה, התבונני במראה ובחני את מבנה הפנים שלך. יש לך שיער ארוך? אספי אותו לאחור, כך שתוכלי לראות ביתר בירור את מתאר תווי הפנים שלך.

התאמת גודל התכשיטים למבנה הפנים של סבתוש
סבתוש בעלות מבנה פנים עגול לענוד עגילים מאורכים שלא מוסיפים רוחב לפנים. עגילים בעלי דוגמא צרה או אובלית יעניקו אף הם את האפקט הרצוי של הארכת הפנים. אם את רוצה להדגיש את מראה הפנים העגלגל, עגילים צמודי אוזן נכונים. 

סבתוש בעלות מבנה פנים רזה ומאורך 
כדי להעניק נפח למבנה הפנים, מומלץ לענוד עגילים צמודים לאוזן או חישוקים קטנים ותכשיטים שישברו את המבנה המוארך וירככו את קווי הפנים. לוותר על עגילים צרים ומאורכים, שיחדדו עוד יותר את פניך הצרים.

התאמת תכשיטים לצבע השיער של סבתוש: סבתוש בעלות שיער בהיר / בלונדיני מומלץ לענוד תכשיטים בעלי אבנים צבעוניות או כהות, כך שלא ייבלעו בצבע השיער וכדי שידגישו את העיניים. להתרחק מאבנים צהובות אשר לא ייראו היטב ויגרמו לפנים להיראות חיוורות.

סבתוש בעלות שיער כהה / שחור מומלץ לענוד תכשיטים עם אבנים צבעוניות - אדומות, ורודות, כחולות וכדומה.

סבתוש וסבוש חוזרים לעבודה

משפחות מחפשות

מעסיקים מחפשים סבתוש