הדף בטעינה נא המתינו...

חינם!!! אתר אינטרנט ואתר לסמארטפון !!!
חדש באתר
לחיפוש לחצו על הקטגוריה הרצויה, הקלידו את שם העיר ולחצו על זכוכית המגדלת.

מתיחת פנים באמצעות אימון שרירי הפנים והצוואר

עידית אשכנזי
עידית אשכנזי - מתיחת פנים באמצעות אימון שרירי הפנים והצוואר
בפנים ובצוואר יש לנו שרירים בדיוק כמו בשאר חלקי הגוף. 
עם השנים, השרירים שלנו נחלשים, מתארכים ונעשים דקים יותר, ומאבדים מהמסה שלהם.
ההתבגרות מוצאת את ביטויה בדרכים רבות בפנינו. למשל: קמט מצידי האף לצידי הפה (בטוי לשרירי לחי נפולים), קמט בין הגבות, שקעים מתחת לעיניים, עפעפיים נפולים, סנטר כפול, קו לסת רפוי ועוד.
הסיבה העיקרית לביטויים אלו הינה נפילת שרירי הפנים.
חיזוק שרירי הפנים, יקצר אותם וע"י כך ירים את הפנים חזרה למעלה, יפתח את הקמטים העמוקים ויבטל את המראה הנפול והמריר שאנו מקבלים עם השנים. ממש כשם שאימון שרירי הגוף מחטב את הגוף.
השרירים שלנו עוברים תמידית תהליך של פרוק ובנייה, אולם בעוד שבתחילת דרכנו (עד אמצע שנות העשרים), תהליך הבניה מאסיבי יותר והשריר נבנה מעצמו, הרי שמעבר לגיל זה, תהליך הפרוק הינו המשמעותי והשריר מתפרק בהדרגה.
אימון השריר, פוצע את השריר ויוצר 'מיני-טראומה' ע"י קריעת סיבים. הגוף בונה את הסיבים מחדש, כאשר הם צפופים יותר וכך בעצם השריר מתקצר ומתעבה.
השרירים, השומן והעור – מורכבים מתאים חיים. כל תא חי מקבל את התזונה שלו דרך נים דם, כאשר נימי הדם עוברים דרך השרירים ומגיעים לשומן ולעור. כאשר השרירים מתחילים ליפול, נוצרות התנתקויות בין השרירים לשומן ולעור ואז גם זרימת החמצן דרך הדם (המזון של התא החי) מואטת. העור שפחות מוזן נעשה פחות אלסטי ופחות רענן. צבע הפנים מאפיר.
אימון השרירים, מגביר את זרימת הדם אל השריר. סביב השריר המתחזק נוצרת רשת נימי דם עדינה, הקושרת במקומות מסוימים את העור בחזרה אל השריר. הדם זורם בצורה טובה יותר הן במהלך האימון והן לאחריו, כתוצאה צבע הפנים, חוזר להיות ורדרד יותר.
בימינו, אנשים רבים מודעים לנושא האנטיאייג'ינג ולחשיבותה של ההתעמלות בכדי לשמר את נעורינו. בניגוד לדורות קודמים, ניתן כיום לראות בכל מקום אנשים מבוגרים המתעמלים, שומרים על מראה גופם וכושרו. גם בפנים ובצוואר שלנו שרירים, וגם אותם ניתן לשמר בעזרת אימונים. 

סבתוש וסבוש חוזרים לעבודה

משפחות מחפשות

מעסיקים מחפשים סבתוש