הדף בטעינה נא המתינו...

חינם!!! אתר אינטרנט ואתר לסמארטפון !!!
חדש באתר
לחיפוש לחצו על הקטגוריה הרצויה, הקלידו את שם העיר ולחצו על זכוכית המגדלת.

דבר הפורטל למשפחות

עמית צוק
עמית צוק - דבר הפורטל למשפחות
משפחות יקרות,
כאמהות ל-4 ילדים: יובל, ירדן, אגם ופלג, אנו יודעות כמה קשה לתמרן בין הבית, המשפחה, הקריירה והילדים. 
שגרת היום מזמנת לנו ההורים, סוגים שונים של אתגרים, שאלות ואנקדוטות עליהם עלינו לתת את הדעת. לעיתים, שאלה, טיפ, הכוונה או ייעוץ מאיש מקצוע יכול לשנות אצלנו את הגישה או "להפיל אצלנו אסימונים".
טיפ מאיש מקצוע יכול לחסוך למשפחה כסף רב, זמן, אנרגיה והתעסקות ב"ניסוי וטעייה". 
לדוגמה: אני רציתי לחזק ולחדד אצל הבת שלי את נושא בקשת עזרה בנועם ובטון דיבור מכובד, במקום טון דיבור מצווה. טיפ חשוב מאיש מקצוע והפנייה למטפלת הנכונה, חסכה לי אלפי שקלים, זמן, אנרגיה ומאמץ ואני שמחה לומר שתוך פרק זמן קצר מאד חל שינוי מדהים בהתנהגות הילדה. 

"עולם התוכן של סבתוש להשכרה" נוצר עבורכם, בשבילכם ולבקשתכם. כאן תוכלו לקרוא ולהתייעץ עם כותב המאמר על גבי הפוסט וליהנות מתשובתו ותשובתם של גולשים נוספים שייתכן ומתמודדים עם אותה שאלה בעצמם. בנוסף מציע "עולם התוכן של סבתוש" מגוון רחב של מאמרים, טיפים ועצות שימושיות הנוגעות לילדיכם ולמשפחה וכל זאת, כמובן, ללא תשלום או התחייבות כלשהי מצד ההורים. 
הורים, ראו עצמכם כחלק בלתי נפרד מעולם התוכן של סבתוש, בזכותכם ועבורכם הקטגוריה הזו בפורטל תצמח ותעניק לכם עוד ועוד ערכים מוספים. 
אם ישנו נושא מסוים, עבורו תרצו לקבל תשובות לשאלות הנוגעות לילדיכם או להוריכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נעשה ככל יכולתנו לשבץ מומחה בתחום זה בפורטל ולהיפך, אם תרצו להמליץ ולהפנות אלינו מומחה שיכתוב עבורכם ההורים, אתם מוזמנים להפנות אותו אלינו.   
אנו מזמינות מומחים מקשת רחבה של תחומים ליצור עמנו קשר ולקבל במה שיווקית חכמה, ובמקביל אני מזמינה אתכם ההורים לשאול, להתייעץ ולהיות חלק מעולם תוכן מעניין ופורה.
הורים שלא מעוניינים להזדהות בשמם יכולים להפנות אלינו את שאלתם למומחה ואנו נשאל בשמם.  

בהצלחה
עמית צוק

סבתוש וסבוש חוזרים לעבודה

משפחות מחפשות

מעסיקים מחפשים סבתוש