הדף בטעינה נא המתינו...

חינם!!! אתר אינטרנט ואתר לסמארטפון !!!
חדש באתר
לחיפוש לחצו על הקטגוריה הרצויה, הקלידו את שם העיר ולחצו על זכוכית המגדלת.

דבר היזמת לסבתוש

גלית צוק
גלית צוק - דבר היזמת לסבתוש
סבוש וסבתוש יקרים,
מיזם סבתוש להשכרה מוקדש באהבה אין סופית לשתי הסבתות, שנוכחותן בחיי עיצבו את מי שאני היום. 
זכיתי לשתי סבתות מדהימות. ממה רחל, אמו של אבי ז"ל ונונה דניס, סבתו של בעלי, שהייתה כסבתי לכל דבר ועניין. לצערי, לא זכיתי להכיר את סבתי מצד אמי שנולדה ונפטרה במרוקו.

כנכדה, כאמא ל-4 ילדים: יובל (17), ירדן (14), אגם (10) ופלג (6), כאשת קריירה וכרעייה, אני יודעת כמה קשה לתמרן בין הבית, המשפחה, הקריירה והילדים. שגרת היום אינטנסיבית ומחייבת, ולעיתים, בסוף היום נזכרתי שהנה, שכחתי לשוחח עם הסבתוש שלי. היום, בדיעבד, אני מצטערת שלא הקדשתי להן יותר זמן ותשומת לב, אולי משום כך אני מרגישה שאני רוצה לפנק ולחבק כמה שיותר סבתוש.

שגרת היום מזמנת לכם הסבים והסבתות,  סוגים שונים של אתגרים, שאלות ואנקדוטות עליהם עליכם לתת את הדעת. לעיתים, שאלה, טיפ, הכוונה או ייעוץ מאיש מקצוע יכול לשנות את הגישה או "להפיל אסימונים".
טיפ מאיש מקצוע יכול לחסוך לכם כסף רב, זמן, אנרגיה והתעסקות ב"ניסוי וטעייה". 
"עולם התוכן של סבתוש להשכרה" נוצר עבורכם, בשבילכם ולבקשתכם. כאן תוכלו לקרוא ולהתייעץ עם כותב המאמר על גבי הפוסט וליהנות מתשובתו ותשובתם של גולשים נוספים שייתכן ומתמודדים עם אותה שאלה בעצמם. בנוסף מציע "עולם התוכן של סבתוש" מגוון רחב של מאמרים, טיפים ועצות שימושיות הנוגעות לכם ולבני משפחותיכם וכל זאת, כמובן, ללא תשלום או התחייבות כלשהי מצדכם. 
סבים וסבתות, ראו עצמכם כחלק בלתי נפרד מעולם התוכן של סבתוש, בזכותכם ועבורכם הקטגוריה הזו בפורטל תצמח ותעניק לכם עוד ועוד ערכים מוספים. 
אם ישנו נושא מסוים, עבורו תרצו לקבל תשובות לשאלות הנוגעות אליכם או לבני משפחותיכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נעשה ככל יכולתנו לשבץ מומחה בתחום זה בפורטל ולהיפך, אם תרצו להמליץ ולהפנות אלינו מומחה שיכתוב עבורכם, אתם מוזמנים להפנות אותו אלינו.   
אני מזמינה מומחים מקשת רחבה של תחומים ליצור עמנו קשר ולקבל במה שיווקית חכמה, ובמקביל אני מזמינה אתכם הסבוש והסבתוש לשאול, להתייעץ ולהיות חלק מעולם תוכן מעניין ופורה.
סבים וסבתות שלא מעוניינים להזדהות בשמם יכולים להפנות אלינו את שאלתם למומחה ואנו נשאל בשמם.  

בהצלחה
גלית צוק