דבר הפורטל למשפחות לסבים ולסבתות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

משפחות, סבוש וסבתוש יקרים,

כנכדה, כאמא ל-5 ילדים: יובל, ירדן, אגם , פלג וגל אני יודעת כמה קשה לתמרן בין הבית, המשפחה, הקריירה והילדים.
שגרת היום אינטנסיבית ומחייבת, ולעיתים, בסוף היום נזכרתי שהנה, שכחתי לשוחח עם הסבתוש שלי.
היום, בדיעבד, אני מצטערת שלא הקדשתי להן יותר זמן ותשומת לב, אולי משום כך אני מרגישה שאני רוצה לפנק ולחבק כמה שיותר סבתוש.

שגרת היום מזמנת לנו, סוגים שונים של אתגרים, שאלות ואנקדוטות עליהם עליכם לתת את הדעת. לעיתים, שאלה, טיפ, הכוונה או ייעוץ מאיש מקצוע יכול לשנות את הגישה או “להפיל אסימונים”.
טיפ מאיש מקצוע יכול לחסוך לכם כסף רב, זמן, אנרגיה והתעסקות ב”ניסוי וטעייה”.
“עולם התוכן של סבתוש להשכרה” נוצר עבורכם, בשבילכם ולבקשתכם. כאן תוכלו לקרוא ולהתייעץ עם כותב המאמר על גבי הפוסט וליהנות מתשובתו ותשובתם של גולשים נוספים שייתכן ומתמודדים עם אותה שאלה בעצמם. בנוסף מציע “עולם התוכן של סבתוש” מגוון רחב של מאמרים, טיפים ועצות שימושיות הנוגעות לכם ולבני משפחותיכם וכל זאת, כמובן, ללא תשלום או התחייבות כלשהי מצדכם.
הורים, סבים וסבתות, ראו עצמכם כחלק בלתי נפרד מעולם התוכן של סבתוש, בזכותכם ועבורכם הקטגוריה הזו בפורטל תצמח ותעניק לכם עוד ועוד ערכים מוספים.
אם ישנו נושא מסוים, עבורו תרצו לקבל תשובות לשאלות הנוגעות אליכם או לבני משפחותיכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נעשה ככל יכולתנו לשבץ מומחה בתחום זה בפורטל ולהיפך, אם תרצו להמליץ ולהפנות אלינו מומחה שיכתוב עבורכם, אתם מוזמנים להפנות אותו אלינו.
אני מזמינה מומחים מקשת רחבה של תחומים ליצור עמנו קשר ולקבל במה שיווקית חכמה, ובמקביל אני מזמינה אתכם הסבוש והסבתוש לשאול, להתייעץ ולהיות חלק מעולם תוכן מעניין ופורה.
סבים וסבתות שלא מעוניינים להזדהות בשמם יכולים להפנות אלינו את שאלתם למומחה ואנו נשאל בשמם.

בהצלחה
עמית צוק

התחברות למערכת