סבתוש מארחת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

סבתוש למען סבתוש
מבצע “צוק איתן” הוא הזדמנות מצוינת לסבתוש מאזור הצפון לפתוח את ליבן למען סבתוש מאזור המרכז ואזור הדרום העוברות ימים לא קלים. אנחנו מקבלים כל כך הרבה, הרבה מעבר למה שאנחנו נותנים, לעיתים ישנה תחושה של “אדם לאדם זאב”. לצערי, הולכת ונעלמת התחושה של ערבות הדדית, תרומה והתנדבות למען הקהילה. (לפני כשבועיים אושפזה בתי בת ה-10 בבית החולים נהריה, בכל בית החולים רץ הסלוגן “אדם לאדם-אדם”. כל כך התרגשתי מהסלוגן, פשוט מדהים בעיניי). פעילות התנדבותית ועזרה לזולת יכולה לגרום לסיפוק אדיר ותחושה מעולה, עבור כל אחד ואחת מאתנו תחושת הסיפוק הזו מתבטאת ברגעי אושר, שריגשו אותנו יותר מהשאר. כשאנחנו מחוברים לעצמנו ואנחנו חשופים לפגיעות וקשיים של הסובבים אותנו, אנחנו עובדים עם תשוקה פנימית, המניעה אותנו להיות שם בשביל האחר מתוך מסירות, הכרה ומודעות עצומה, מתוך הרצון לשנות, לקדם ולסייע לסביבה, בתמורה אנחנו הופכים לאנשים טובים יותר, מתחשבים יותר, חמים וחכמים יותר.
במלחמת המפרץ השנייה, לאחר 10 ימים בהם ספגנו כמשפחה את המטחים, הוזמנו להתארח בבית הלוחם בתל-אביב (בעלי עמית נכה צה”ל). למרות כל הקשיים, הריחוק מהבית, המגורים עם עוד 100 משפחות באולם ספורט ללא פרטיות, על מזרנים, אני יכולה להיזכר ולחייך, לומר שהילדים נהנו מכל רגע, שיחקו כדורסל ועוררו את חמתם של “הדיירים”, שחו בבריכה והתענגו על ארוחות מעולות במחיר סמלי לתושבי הצפון. זה הזמן שלנו לגמול חזרה, להתאחד ולהיות יחד זה למען זה. המוח האנושי וטבע האדם גורמים לנו לזכור ולשחזר את הרגעים היפים והחוויות, דווקא בתקופות הקשות. אני מזמינה סבתוש מאזור הצפון לפתוח את ליבן ואת דלת ביתן ולארח באהבה סבתוש וסבוש מאזור המרכז והדרום, כי “לא טוב היות האדם לבדו”. לא תאמינו אילו אנשים נפלאים אתם עשויים להכיר, לעיתים מערכות היחסים הללו נשמרות לאורך שנים. 

סבתות המעוניינות לארח בביתן סבתות, או זוג סבים וסבתות מוזמנים ליצור קשר ולציין את מי הם מעוניינים לארח והאם ישנם תנאים או מגבלות לאירוח.
מבצע סבתוש למען סבתוש יוצא לדרך , “סבתוש להשכרה” נמצאת כאן בשבילכם ולמענכם תמיד.
צרו קשר דרך האתר אם אתן מעוניינות לארח או להתארחכתבו לי בדף העסקי של סבתוש להשכרה,

התחברות למערכת